Pomoc

Najczęściej zadawane pytania:

Kto może ubiegać się o Laur Zaufania? Każdy podmiot zarejestrowany na terytorium Rzeczpospolitej Polski i spełniający wymagania zamieszczone w regulaminie programu.

Jak długo ważny jest certyfikat? Bezterminowo jeśli są spełnione warunki opisane w regulaminie. Uczestnik programu może posługiwać się materiałami z logiem Laur Zaufania, oraz wizytówką Programu.

Co się dzieje z moimi danymi osobowymi podanymi w formularzu? Dane trafiają do bazy naszych kontrahentów i są wyłącznie wykorzystywane do komunikacji z klientem, oraz do realizacji zamówionych usług.

Kiedy otrzymam zaświadczenie w formie wydrukowanej i elektronicznej? Po złożeniu zamówienia i dokonania opłat, zaświadczenie w wersji elektronicznej nawet w 48h. Czas dostawy wersji wydrukowanej do 7 dni roboczych wraz z fakturą VAT którą dostarczamy za pośrednictwem kuriera DPD.

Jakie informacje mogą znaleźć się na zaświadczeniu? Nazwa firmy lub nazwa firmy z imieniem i nazwiskiem. Na prośbę możemy zamieścić dane adresowe, lub inne dane związane z firmą (ades strony www, logo firmy).

Czy jest możliwa wysyłka certyfikatu za pobraniem? Nie, wymagamy wpłaty całej należności przed wysyłką na podstawie faktury PRO-FORMA.

 

 

 

Laur zaufania